MENU

MENU

    Zajęcia dodatkowe

    Wykaz zajęć pozalekcyjnych organizowanych w SP 1 w roku szkolnym 2018/2019,  zapisy u wychowawców lub nauczycieli prowadzących zajęcia do 14.09.2018 r., zajęcia będą się odbywały od 17 .09.2018 r.

    ZAJĘCIA DODATKOWE W SP1  ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW - ROK SZKOLNY 2018/2019

    Nazwa zajęć

    Klasa

    Nauczyciel prowadzący

    Godziny zajęć

    Sala

    Koło szachowe

    I - III

    Marzena Ragus

    Czwartek

    13.40-14.25

    18

    Koło matematyczne

    I - III

    Beata Mętrak

    Piątek

    8.00 – 8.45

    12

    Zajęcia programowania

    I - III

    Klaudyna Czermak

    Wtorek

    12.40 – 13.25

    14

    Koło jęz. angielski

    I - III

    Joanna Sabat

    Piątek

    13.40 – 14.25

    17

    Warsztaty ekologiczne

    I - III

    Jolanta Ładno

    Piątek

    15.25 – 16.10

    7

    Koło teatralno-artystyczne

    I - III

    Anna Wojtkowicz

    Wtorek

    13.40 – 14.25

    19

    Innowacja „Z dzieckiem w świat wartości”

    I a,b,c

    Agnieszka Laskowska

    Piątek

    13.40 -14.25

     

    biblioteka

    Koło szachowe

    II - VI

    Alina Marciniak

    Wtorek

    13.40 – 14.25

    6

    Warsztaty ekologiczne IV-VI Emilia Nielepko

    Wtorek

    8.50 - 9.35

    12

    Koło „Młody odkrywca”

    IV - VI

    Julita Wojtkowicz

    Środa

    14.35 – 15.20

    7

    Koło polonistyczne

    IV - VI

    Katarzyna Stachelska

    Poniedziałek

    8.00 – 8.45  

    1

    Koło matematyczne

    IV - VI

    Agnieszka Kuśmierek

    Czwartek

    13.40 – 14.25

    8

    Warsztaty ekologiczne

    IV - VI

    Małgorzata Kaniewska

    Piątek

    8.45 – 9.35

    7

    Zajęcia programowania

    IV- VI

    Małgorzata Kanabus-Zielińska

    Wtorek

    8.00 – 8.45

     

    12

    Koło plastyczno-techniczne

    IV - VI

    Beata Ciarska

    Wtorek

    14.35 – 16.10

    13

    Koło matematyczne

    IV - VI

    Marzena Zawadka

    Czwartek

    8.50 – 9.35

    9

    Koło dziennikarsko-filmowe

    IV - VI

    Adam Tyszka

    Wtorek

    8.00 – 8.45

     

    1

    Koło artystyczno-wokalne

    IV - VI

    Jan Potyrało

    Poniedziałek

    13.40 -14.25

    9

    Koło „Metody twórczego myślenia”

    IV - VI

    Małgorzata Wargocka

    Wtorek

    13.40 – 14.25

     

    31

    Zajęcia taneczne

    I - VI

    Edyta Białek

     

    Środa 

    15.25 – 16.10

    hol dolny

    Koło Gier  Historycznych

    I - VI

    Krzysztof Ślesicki

    Czwartek

    15.25 – 16.10

    6

    Koło lekkoatletyczne

    I - VI

    Marian Podrażko

    Czwartek

    14.35–16.10

    Piątek

    8.50 – 10.30

    hol dolny

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olofa Palmego
      ul.Mickiewicza 11, 05-420 Józefów
    • (22) 789-21-12

    Galeria zdjęć